0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
   • заплачу: грн


    отримаю: грн
 

УПРАВЛІННЯ ЦІННИМИ ПАПЕРАМИ

asvio bank

АТ «АСВІО БАНК», який має чинну ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами, а саме діяльності з управління цінними паперами, пропонує народним депутатам України, депутатам місцевих рад та іншим суб’єктам на яких поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції" послуги з управління цінними паперами.

На виконання вимог статті 36 Закону України «Про запобігання корупції», особи на яких поширюється дія закону, протягом 30 днів після призначення (обрання) на посаду, зобов'язані передати в управління іншій особі належні їм підприємства та корпоративні права.

З інформацією на виконання вимог статті 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» можна ознайомиться тут.

Будь-яку консультацію Вам нададуть спеціалісти АТ "АСВІО БАНК" з торгівлі цінними паперами Департаменту інвестиційного бізнесу:

- отримання інформації щодо управління цінними паперами – Гущіна Наталія, 0-800-303050, invest@asviobank.ua, zvernennia@asviobank.ua