0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
   • заплачу: грн


    отримаю: грн
 
novosti

Новини

Обмеження, що діють на перекази у валюті з України

17.06.2022 10:56

Сьогодні на більшість переказів з України за кордон встановлені обмеження.

У межах лімітів українці можуть здійснювати Р2Р-перекази та «quasi cash» операції.

Що таке P2P-перекази?

P2P-перекази – це перекази з картки на картку, коли одна фізична особа зі своєї картки здійснює переказ на картку іншої особи.

У яких обсягах українці можуть здійснювати P2P-перекази?

Із гривневих платіжних карток громадяни можуть переказувати кошти на картки фізичних осіб за кордоном в межах ліміту 100 тисяч гривень на місяць.

Крім того, українці мають змогу здійснювати перекази на картки за кордоном зі своїх валютних платіжних карток у межах окремого ліміту у 100 тис. грн на місяць (це більше $3 тис.)

Отже, загалом людина, яка має кошти на гривневій і валютній картці, може переказати до 200 тис. гривень на місяць (до 100 тис. гривень зі своєї гривневої картки та до 100 тис. гривень зі своєї валютної картки) на картку родичам або близьким, які тимчасово перебувають за межами України через війну.

Що таке операції «quasi cash»?

До операцій «quasi cash», зокрема, належать такі: поповнення електронних гаманців, брокерських або форекс-рахунків, оплата дорожніх чеків, купівля віртуальних активів тощо.

Які обмеження діють на операції «quasi cash»?

Такі операції громадяни можуть здійснювати лише з валютних платіжних карток у межах ліміту до 100 тис. грн у еквіваленті (це більше $3 тис.) на місяць

Здійснення операцій «quasi cash» за допомогою гривневих платіжних карток тимчасово заборонено.

Назад