0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
  • заплачу: грн


  отримаю: грн
 
novosti

Новини

Найкращий сервіс з оренди банківських сейфів

02.12.2021 09:01

Віра Сегеда - Член Правління, Заступник Голови Правління, Виконавчий директор з розвитку АТ «АСВІО БАНК»:

"АСВІО БАНК" – Банк, що народився разом із незалежною Україною. І сьогодні, в послугах оренди банківських сейфів ми – одні з найкращих на ринку, я можу це сказати однозначно, без хибної скромності. Користуючись нагодою хочу подякувати Міжнародному Фінансовому Клубу «БАНКИРЪ» за високу оцінку нашої роботи. Вже другий рік поспіль ми отримуємо нагороду у номінації «Найкращий сервіс з оренди Банківських Індивідуальних Сейфів».

На фото: Віра Сегеда та Олег Капралов - Голова Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ».

Чому ділові люди обирають «АСВІО БАНК»?

ТОМУ ЩО МИ ЗАВЖДИ ПРАЦЮЄМО НАСАМПЕРЕД ІЗ КОНКРЕТНОЮ ЛЮДИНОЮ, ОСОБИСТО З ВАМИ.

Три кити на яких ми будуємо нашу роботу:

 • якість обслуговування
 • інтереси кожного клієнта
 • надійність та комфорт послуг, що надаються.

Також ми орієнтуємось на поєднання кількох світових трендів.

Перший – "галузевий".  Як приклад -   депозитарії "АСВІО БАНКУ", які  наші клієнти часто називають своїм приватним "Форт-Ноксом", - це наш ексклюзив і гордість.

Другий – "інноваційний". Працюючи з нами, Ви  позбудитесь слова "бюрократія". Простий, логічний телефонний та інтернет-банкінг, гнучкі депозитні програми, індивідуальний курс купівлі/продажу валюти, конференц-зал для зустрічей з Вашими діловими партнерами, прийняття рішень максимум на 2-х рівнях, а за потреби - можливість особисто зустрітися з керівництвом Банку.

Третій – "комунікаційний". Він полягає у революції, що відбувається прямо зараз, у комунікаціях між людьми і бізнесом, особливо в період пандемії. Індивідуальна робота, стабільність і зваженість – це ті ключові риси, які відрізняють "АСВІО БАНК" в очах наших клієнтів.

Також окремо можна виділити потребу Топ менеджменту Банку ухвалювати рішення командою, з якою потрібно перебувати у єдиному інформаційному полі.

Стратегію розвитку АТ « АСВІО БАНК» ми розробили в грудні 2019 року, відповідно до неї ми рухаємося і зараз, гнучко підлаштовуючись під умови, що змінюються зараз дуже швидко.

Ми готові запропонувати рішення для Вас та Вашого бізнесу:

 • конкурентні тарифи;
 • послуги депозитарної установи та торгові операції з цінними паперами, послуги брокера і торговця;
 • обслуговування зовнішньоекономічних контрактів, документарних операцій (акредитивів), іноземних інвестицій та поточних рахунків нерезидентів;
 • купівлю / продаж валюти - прямий контакт з Казначейством Банку для встановлення індивідуального курсу;
 • операції з облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП) для фізичних та юридичних осіб;
 • банківські гарантії з мінімальним пакетом документів;
 • найкращі в Києві умови оренди індивідуальних сейфів.

Чому вигідно брати в оренду  банківський сейф в АСВІО БАНКу?

Ми забезпечує повну безпеку сейфа за допомогою сучасних засобів та методів охорони. Банк забезпечує повну конфіденційність та анонімність не тільки про вміст сейфу, а й особисті дані Клієнта. Клієнт Банку  самостійно обирає оптимальні для нього умови оренди сейфа та, відповідно, вартість послуги. Наші депозитарії розташовані в історичному центрі міста і в той же час це сучасні бізнес класу офісні центри з індивідуальними  парко місцями, які працюють до 20:00 год. з доступом 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, та розташовані за  адресами: 

 • м. Київ, бульвар Дружби Народів, 19;
 • м. Київ, вулиця Січових Стрільців, 23а.

Дякуємо за довіру та запрошуємо до АСВІО БАНКу!

Назад