0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
   • заплачу: грн


    отримаю: грн
 
novosti

Новини

АСВІО БАНК став партнером кампанії з платіжної безпеки #ШахрайГудбай

16.02.2022 11:44

14 лютого 2022 року Національний банк розпочав Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки #ШахрайГудбай.

Кампанія стане продовженням першої подібної акції, яка успішно пройшла у 2020 році. 

Її мета – поліпшити обізнаність громадян про кібергігієну та сприяти формуванню культури безпечної поведінки у віртуальному просторі, а також нагадати про основні правила безпеки безготівкових розрахунків.

Тема кібербезпеки та платіжного шахрайства залишається актуальною в усьому світі і Україна не виняток. Зокрема, Національний банк констатує зростання активності шахраїв у минулому році.

«Якщо говорити про рівень збитків від незаконних дій з платіжними картками в загальному обсязі всіх таких операцій, то він залишився відносно низьким.

У минулому році на один мільйон гривень видаткових операцій із використанням платіжних карток на незаконні дії чи сумнівні операції припадало 65 гривень. Це не багато, але більше, ніж у 2020 році: тоді було 48 гривень, – сказав заступник Голови Національного банку Олексій Шабан. – Саме тому ми вважаємо, що потрібно нагадати громадянам про правила безпечних онлайн-платежів і поведінки у віртуальному просторі. Адже головна зброя проти шахраїв сьогодні – це обізнаність».

Інформаційна кампанія триватиме впродовж наступних трьох місяців у всіх регіонах України.  У межах кампанії Національний банк разом із партнерами інформуватимуть громадян про те, як вберегтися від платіжного шахрайства.

«Для нас безпека наших клієнтів ― найголовніше. Зокрема й інформаційна. Ми завжди просимо не передавати стороннім особам паролі та секретні коді, користуватися послугами післяплати та безпечної оплати  покупки при купівлі в інтернет.  Саме тому ми  традиційно беремо участь і в другому етапі кампанії Національного банку України  за допомогою якої, додатково та наголосно привернемо увагу до теми кібербезпеки, щоб вберегти наших клієнтів», - прокоментувала  в.о. Голови Правління АТ «АСВІО БАНК» Лариса Мовчан.

Назад