0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
  • заплачу: грн


  отримаю: грн
 

ВІДКРИТИ ПОТОЧНИЙ РАХУНОК ДЛЯ НЕРЕЗИДЕНТА

asvio bank

Перелік документів для відкриття інвестиційного рахунку нерезиденту-інвестору
 1. Заява на відкриття рахунку (банківська форма).
 2. Копія легалізованого або засвідченого шляхом проставлення апостиля витягу з торгівельного, банківського або судового реєстру або реєстраційне посвідчення місцевого органу влади іноземної держави про реєстрації юридичної особи, засвідчена нотаріально (має бути з перекладом на українську мову, з засвідченням перекладу нотаріально). Документ має містити наступні дані:
  • реєстрація компанії; 
  • юридична адреса компанії;
  • призначення директора компанії.
 3. Якщо дата реєстрації компанії перевищує 2 місяці на момент відкриття рахунку, то необхідно надати документ, який підтверджує, що компанія все ще перебуває на обліку за місцем реєстрації. Документ повинен бути перекладений українською мовою та засвідчений нотаріально.
 4. Копія легалізованої або засвідченої шляхом проставлення апостиля довіреності на ім`я особи, яка має право відкривати та розпоряджатися рахунком, засвідчена нотаріально (має бути з перекладом на українську мову, з засвідченням перекладу нотаріально).
 5. Перелік осіб, які відповідно до законодавства України мають право розпоряджатися рахунком/ами (банківська форма).
 6. У випадку якщо нерезидент-інвестор є учасником угоди про розподіл продукції відповідно до Закону України «Про угоди про розподіл продукції», додатково подається копія документа, що підтверджує взяття нерезидента-інвестора на облік в органі державної податкової служби.
 7. Опитувальник та структура  (банківська форма).
 8. Лист від нерезидента-інвестора про наявність рахунків в інших банках (з зазначенням всіх реквізитів).
 9. Ідентифікація, копія паспортних даних засновників-фізичних осіб нерезидента-інвестора, що мають прямий або опосередкований вплив на діяльність компанії (якщо серед засновників компанії є юридичні особи, необхідно вказати їх назву, а також зазначити дані фізичних осіб – керівників компаній). Дані про фізичних осіб мають містити: 
  • ПІБ; 
  • Паспорт (серія, номер); 
  • Дату народження; 
  • Місце проживання; 
  • Частку в статутному капіталі компанії.
 10. Інформація та/або документи, які підтверджують наявність структури власності.
 11. Якщо рахунок відкриває безпосередньо директор компанії, необхідно надати документ, що підтверджує проживання на території України (довідка з ЖЕКу або готелю).
 12. Копія легалізованої або засвідченої шляхом проставлення апостиля Трастові Договори, сертифікати  та/або інші документи засновників компанії.

Ваша заявка успішно відправлена у банк!
Після розгляду її ми з вами зв`яжемося.

captcha

*Примітка: Усі поля обов'язкові для заповнення.

 

Заява заповнюється українською мовою

captcha

*Примітка: Усі поля обов'язкові для заповнення.