0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
   • заплачу: грн


    отримаю: грн
 

Служба комплаєнс-контролю

asvio bank

"АСВІО БАНК" неухильно дотримується вимог українського та міжнародного законодавства, галузевих і корпоративних правил, професійних стандартів та процедур, оскільки високо цінує власну репутацію надійної та прозорої фінансової установи.

Усі послуги "АСВІО БАНКУ" надаються з дотриманням основ професійної етики та у відповідності з найвищими стандартами якості.

Посадові особи ПАТ "АСВІО БАНК" виконують свої функціональні обов'язки професійно та добросовісно, прагнучи постійно здобувати довіру наших клієнтів, партнерів та контрагентів.

"АСВІО БАНК" високо цінує своїх клієнтів та напрацьовану репутацію, тому в разі, коли  Вам стали відомі:

  • факти порушень працівником "АСВІО БАНКУ" законодавства України, в тому числі нормативно-правових актів Національного банку України;
  • факти корупційних дій за участю працівників "АСВІО БАНКУ", зловживання службовим становищем;
  • факти неправомірного розкриття банківської та/або комерційної таємниці;
  • факти про конфлікт інтересів за участю працівників Банку;
  • факти неналежної поведінки наших працівників, що можуть зашкодити інтересам ПАТ "АСВІО БАНК" та його репутації;

Ви можете проінформувати нас про це, направивши відповідне повідомлення за допомогою Форми повідомлення про неналежні дії нижче.

У повідомленні  варто вказати своє прізвище, ім'я, по батькові/найменування організації та контактні дані. Будь ласка, зверніть увагу, що повідомлення обов'язково має містити П.І.Б. та посаду особи, дії якої, на Вашу думку, є неналежними, а також дату інциденту.

Потрібно обґрунтувати факт неналежного виконання посадовою особою ПАТ "АСВІО БАНК" своїх обов'язків, і, по можливості, надати відповідні докази.

Звернення, написані з метою вирішення особистих конфліктів з посадовими особами "АСВІО БАНКУ", не розглядатимуться. Також повідомляємо, що скарги щодо якості обслуговування не розглядаються Службою комплаєнс-контролю ПАТ "АСВІО БАНК".

Форма повідомлення про неналежні дії

 
Надаю АТ «АСВІО БАНК» згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».*
captcha
 

Заповнюючи цю форму ви погоджуєтесь на наші правила конфіденційності.