0 800 30 30 50
УКР ENG
 
 
 
Asvio Bank on Facebook
Asvio Bank on Instagram
 
   • заплачу: грн


    отримаю: грн
 

Авторизаційні ліміти

З метою обмеження ризиків несанкціонованого доступу до карткового рахунку, платіжними системами та Банком встановлюються обмеження (авторизаційні ліміти) на операції з карткою, які покликані захищати Ваші кошти.

Авторизаційні ліміти визначають максимальну загальну суму та кількість операцій, яку дозволяється здійснювати держателю платіжної картки за певний період.

Держатель основної картки (власник карткового рахунку) має право змінити (зменшити, збільшити, скасувати) стандартні авторизаційні ліміти за своєю карткою (додатковими картками). Зміна лімітів здійснюється таким чином:

  • якщо є разова потреба здійснити транзакцію на суму, що перевищує встановлений стандартний ліміт на одну добу, – необхідно звернутися по телефону до Центру клієнтської підтримки (0 800 50 44 50;  +380 44 394-88-00, 0 800 30 30 50)  та скасувати обмеження до настання наступної календарної дати;
  • якщо є потреба робити значні витрати коштів з використанням картки протягом певного періоду або, навпаки, є потреба обмежити доступ до карткового рахунку на визначений термін – необхідно звернутися до Банку та оформити письмову заяву.